O mně

       Přiznám se, že tohle je nejtěžší stránka, kterou mám napsat. Víte, sama nevím co bych o sobě měla napsat. Třeba že jsem se narodila? No to každý z nás a všichni jsme byli nazí a …strašně jsme křičeli. Takže tenhle zážitek asi máme společný. Chodila jsem do školy….no to my všichni. Takže ani tohle to asi nebude.

     Zkusím to jinak. Od mala miluji čísla. Fascinuje mě numerologie, ne že bych v ní byla nějak významně dobrá, ale o to víc jí mám ráda a velmi často jí používám. Fascinuje mě písmo, ne že bych v psaní byla nějak dobrá, ale mám písmo ráda, protože o nás hodně vypovídá. Fascinují mě energie, ne že bych…..hm, ale tohle už jsem psala. Takže teď to trochu spojím.

     Jsem spíš technický typ. Asi proto jsem vystudovala technický směr a pak se rozhlédla po světě a začala se ptát, proč věci fungují tak jak fungují. To technici dělají. A tak jsem objevila tajemné věci a v nich  jsem začala hledat řád. Četla mnoho knih a hledala odpovědi na své otázky. Možná ještě malinko odbočím. Když se mi narodily děti, tak jako správná matka jsem jim chtěla dát to nejlepší. A přes mou nejlepší snahu se mi to opravdu nedařilo a oni byli stále nemocní ( mimochodem mám dva dospělé syny). A v knihách jsem ne  a ne najít ta správná řešení a pak…a pak jsem objevila bylinky, kameny a energie a věřte nebo ne, tohle najednou fungovalo a tak mě život přivedl k  alternativním naukám jako je energie  rei-ki. Jejich objevením ( první zasvěcení jsem absolvovala v roce 2001) se mi hodně změnil svět.  A tohle asi byla ta hybná síla, která mě vracela a vrací zpátky k přírodě a všemu, co nabízí. Postupně jsem objevovala i další alternativní metody a to včetně numerologie a daleko později pak i studium grafologie, jako je rozbor osobnosti dle písma.  Ale tohle všechno jsou nauky, které se nějak věnují duši.  Zdálo se mi to málo a tak jsem se začala hledat a objevila svět masáží. Tedy to, co se věnuje tělu, způsob, jak mu pomoci.

     No a jestli jsem v tomto oboru dobrá? Tohle není otázka pro mě……ale spíš pro vás.

  

    Pokud chcete vědět víc o tom co  ještě dělám, pak zkuste

    www.vesmiramarcela.cz