Medová masáž

Léčivé účinky medu jsou známy nejen ze starého Egypta, Indie, Číny, Řecka ale i střední Asie. Jde zejména o antibakteriální, protizánětlivé, o podporu trávení, posílení nervů a imunitního systému. Med má vysoký obsah minerálních látek a vitamínů. 

Medová masáž je unikátní detoxikační technika, při které dochází pomocí působení včelího medu a speciálních masážních hmatů k odstraňování toxinů až z hloubi těla, odstraňování usazenin, všech jedů z životního prostředí, potravin a léků, které lidské tělo nahromadilo ve svých tkáních. To proto, že normální cesty vylučováním přes střevo, plíce, pokožku již nestačí a ani vylučování náhradními cestami, na něž se již díváme jako na projevy chorob ( chronickou rýmou, sennou rýmou, záněty vedlejších nosních dutin, kožními vyrážkami, hnisavými pupínky, astmatem, revmatismem, chorobami střev, infekcemi močových cest, svalovými bolestmi, velkoplošným tvořením puchýřů na pokožce a odlupováním kůže). 

Medová masáž obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu. Přes kůži jsou pak vyživovány orgány těla a podpořen i regenerační proces v organismu. 

Medová masáž pomáhá při stresu, některých chronických onemocněních, revmatických bolestech svalů, při artróze, při únavě a vyčerpání, plísňových onemocněních. Je účinná při potížích s klouby, ochabování vitality a výkonnosti, pomáhá při celulitidě. Je vhodná při jarních očistných kůrách, při podpoře činnosti jater, ledvin, trávicího traktu. 

Kontraindikace masáže


Infekční a zánětlivá onemocnění ( chřipka, nachlazení, angina)
Onkologická onemocnění 
Akutní onemocnění ( např. astmatický záchvat) 
V těhotenství ( patří sem i kojící ženy)
Při úplné vyčerpanosti 
Při intoxikaci ( drogy, opilost) 
Bezprostředně po těžkém jídle nebo požití léků 
Cukrovka
Lupenka 
Alergie na med 

 

Ceník :

1 hodina  masáže………………………………..600,-Kč