Bylinková poradna

Chcete zkusit bylinkové čaje a bylinné tinktury a nevíte jak na to?

 

     Již dlouho využívám jako alternativní metodu bylinky a jejich " kouzelnou moc". Samozřejmě nebudu tvrdit, že bylinky jsou jediná cesta, ale určitě budu tvrdit, že mají významné místo v prevenci a každodenním životě ať už jako zásadotvorná tekutina, prostředek na očistné procesy nebo bohatý zdroj minerálních látek. Jejich  užíváním se lze vyhnout případným zdravotním problémům. Ne každý z nás se touto cestou vydá, ale pokud o této možnosti uvažujete a nevíte jak na to, můžeme po této cestě zkusit jít spolu. 

    Od ledna 2014 každou první středu v měsíci od 17:30 hod do 19:30 hod bude prostor na povídání o bylinkách, představení některých známých a velmi rozšířených bylinek a také představení těch méně známých, seznámení s tím na co byste si měli při užívání bylin dát pozor  a nakonec to nejlepší. Naučíte se poslouchat své tělo, tedy jak se ladit na své podvědomí, které vám samo vybere vhodnou bylinku.

      Přímo v masérně je pak  možné zakoupit sušené bylinky - od firmy Milota a  bylinné tinktury firmy Naděje. Pokud budete mít zájem pomůžu vám s jejich výběrem podle oblasti, kterou by jste chtěli řešit.

 

Termíny poradny naleznete v přehledu akcí nebo v kalendáři akcí.